Teslimat ve İade Koşulları

Teslimat
Siparişleriniz gönderilmeden önce kontrol edilerek kargoya teslim edilmektedir. Gönderileriniz sigortalı olarak size ulaşmaktadır. Teslimat anında size ait olan siparişinizin kutusunda herhangir bir yırtılma,kırılma ve benzeri sorun görürseniz ürünü teslim almayarak kargo sorumlusuna iade ediniz.
Ürünler hafta içi saat 13:00'ten önce sipariş verildiği takdirde aynı gün içinde yola çıkmakta ve bulunduğunuz şehre bağlı olarak 1 ya da 2 iş günü içinde teslim edilmektedir. Haftasonları kargo gönderimimiz bulunmamaktadır.
Cumartesi, Pazar ve resmi tatillerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilebilmektedir.

İade
Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 10 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz:
İade edeceğiniz ürünü, faturasının arkasında bulunan “İade Formu” nüshasını doldurarak, paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte, ARAS Kargo ile karşı ödemeli olarak göndermenizi rica ederiz. Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Faturasız gönderilen iade ve değişim ürünleri tarafımızca kabul edilmeyecektir. İadenizi gönderdikten sonra, gerekli olması halinde sizden kargo firmasının sizinle paylaşmış olduğu gönderi kodunuz talep edilebilir. Sorun yaşamamanız adına, gönderi kodunuzu lütfen saklayınız.Satın aldığınız ürün tarafınıza ulaştıktan sonra ürünü iade etmek istediğiniz takdirde, ürün bedeli size iade edilmekte olup, kargo bedeli iade edilmemektedir. İade ile ilgili her türlü sorunuzu müşteri hzimetleri departmanı [email protected] adresine yazabilirsiniz.

Tarafınıza ulaşmış siparişlerin iptali ve iadesi ürünler 7-14 iş günü içinde, ödemenin gerçekleştirildiği şekilde yapılmaktadır.Havale/EFT ile yapılan ödemelerde ise, iade müşteri adına kayıtlı hesap bilgileri alınarak Havale/EFT yoluyla 1-7 iş günü içinde gerçekleştirilmektedir.

Değişim
Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 7 gün içerisinde ürünü faturası ile birlikte tarafımıza gönderebilirsiniz. Değişim, satın almış olduğunuz ürün/ürünlerde Renk var ise Model değişikliği ile sınırlıdır. Değişim yapılmasını istediğiniz ürünü, faturasının arkasında bulunan “İade Formu” nüshasını doldurarak, paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte, siparişinizi teslim eden kargo firması ile karşı ödemeli olarak göndermenizi rica ederiz.

Faturasız gönderilen değişim ürünleri tarafımızca kabul edilmeyecektir.